Aktuálně

Co nového ve starokatolické farnosti u sv. Máří Magdalény v Praze?
 

jelikož se blíží Velikonoce, které jsme se letos rozhodli zčásti slavit v katedrále sv. Vavřince na Petříně, posílám časy a místa jednotlivých akcí v nadcházejících dvou týdnech.

Ve dnech 2. až 3. 6. 2017 navštívíme starokatolickou farnost v Jablonci nad Nisou. Na programu je drobná pracovní výpomoc, trochu výletování, večerní grilování a nedělní společná bohoslužba.

Plášť kaple je v havarijním stavu. Posudek společnosti MURUS a návštěva magistrátu potvrdily smutnou skutečnost - plášť kaple je potřeba opravit. V současnosti jedná ordinariát církve s magistrátem ohledně smlouvy o dalším nájmu kaple. Budeme Vás informovat o průběhu jednání.

Revize v kapli

14.03.2017

Elektrická a bezpečnostní revize proběhly v pořádku - splnili jsme zákonnou povinnost a vlastník kaple - magistrát - obdrží výsledky obou revizí. Velký dík Filipovi za jeho pomoc a úsilí v tomto směru.

9.6.2017 - také u Máří Magdalény! Program se chystá - vystoupí několik muzikantů, budeme mít zpívané nešpory a kompletář, proběhne několik výkladů historie kaple. Kromě toho bude v kryptě pod kaplí k dispozici také občerstvení.