Společenská angažovanost a sociální projekty

Každoročně finančně podporujeme různé pastorační a charitativní aktivity. Aktivně se zapojujeme do tradiční Noci kostelů. Dlouhodobě spolupracujeme s některými neziskovými projekty, kterým poskytujeme zázemí pro duchovní akce a další formy podpory.


Podpora v roce 2023

Podporujeme dětské psychoterapeutické pobyty, přispíváme na talentovaného mladého klavíristu. Zakoupili jsme baterie do vozíku pro jednodnoho handycapovaného pána. Dále jsme přispěli na hospic Dům  pro Julii a  hospic Štrasburk. Harmoniku pro klienta chráněného bydlení

Podpora v roce 2022

Podporujeme dětské psychoterapeutické pobyty, přispíváme na terapie jedné pražské rodině. Dále jsme přispěli na Dále jsme přispěli na hospic Štrasburk

Podpora v roce 2021

Podporujeme dětské psychoterapeutické pobyty, přispíváme na terapie jedné pražské rodině. Dále jsme přispěli na obnovu po tornádu či na pořízení kyslíkové jednotky pro jednu nemocnici.

Podpora v roce 2020

Podporujeme dětské psychoterapeutické pobyty, přispíváme na terapie jedné pražské rodině a spolku Camino de San José, který ve středočeském Berouně provozuje právní poradnu pro lidi v obtížných situacích.

Podpora v roce 2019

Podporujeme dětské psychoterapeutické pobyty, přispíváme na terapie jedné pražské rodině, nově též podporujeme spolek Camino de San José, který ve středočeském Berouně provozuje právní poradnu pro lidi v obtížných situacích.

Podpora v roce 2018

Podporujeme dětské psychoterapeutické pobyty (podrobnosti na tomto odkazu), duchovní péči o pacienty Psychiatrické nemocnice Praha-Bohnice, snažíme se trochu pomoci rodině postižené autoritářským tureckým režimem a přispíváme na terapie jedné pražské rodině.

Podpora v roce 2017

Podporujeme dětské psychoterapeutické pobyty, aktivity krizového centra pro rodinu Cestou necestou, duchovní péči o pacienty Psychiatrické nemocnice Praha-Bohnice a přispíváme na terapie jedné pražské rodině.

Dlouhodobá spolupráce

Sdružení Logos Česká republika u nás koná dvakrát ročně bohoslužby, zapojili jsme se do projektu HateFree.

Noc kostelů

Každoročně se připojujeme k Noci kostelů. Naše farní kaple má v rámci Prahy symbolické číslo 1 :-)

Koncerty

Naše kaple je oblíbeným místem pro konání komorních koncertů různých žánrů.

© 2017-2022 Farnost sv. Máří Magdalény v Praze.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky